... ogrzewanie hal. Nagrzewnice i promienniki. Wentylacja

Ogrzewanie obiektów przemysłowych - nagrzewnice i promienniki

NAGRZEWNICE

Oferowane przez firmę SYSTEMA Polska urządzenia to nowoczesne urządzenia przeznaczone do ogrzewania głównie obiektów o dużej powierzchni. Można je stosować w obiektach przemysłowych takich, jak hale produkcyjne, magazyny, a także w biurach, warsztatach. Mogą być też stosowane w hodowli i rolnictwie. np. do ogrzewania ferm drobiu, tuczarni, sortowni, szklarni lub suszarni. Zapewnią ciepłe i czyste powietrze w każdych warunkach oraz bezpieczne i proste użytkowanie.

Nagrzewnice powietrza mogą pracować jako elementy całych systemów grzewczych lub jako urządzenia autonomiczne. Mogą być instalowane na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń. Wyposażone są w wymiennik ciepła wraz z układem wydechowym. Nagrzewnice są łatwe w konserwacji.

W ofercie naszej firmy znajdują się nagrzewnice na olej napędowy, gaz płynny (propan) i gaz ziemny.

RUROWE PROMIENNIKI PODCZERWIENI

Podstawową zaletą promiennika podczerwieni jest to, że emitowane ciepło nie jest znoszone przez wiatr jak w przypadku urządzeń ogrzewających z nadmuchem. Promienniki doskonale nadają się do punktowego ogrzewania, a także użytkowania na otwartym terenie (w przypadku np. promienników ceramicznych SCR).
Promienniki zasilane są gazem lub olejem opałowym.
Promienniki pracują bezgłośnie, nie wydzielają zapachu ani nie emitują spalin w ogrzewanym pomieszczeniu.

10
Your rating: None Average: 10 (1 vote)